Odpověď 1

Nevíte, jak se jmenuje film se superhrdinou, který je alergický na červenou barvu?

Film se superhrdinou

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

u

Dobrý den chtěla bych vědět jak se jmenuje film kde hlavní postava je superhrdina, který je alergický na červenou. Když ji vidí ztratí své superschopnosti. Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Superpolda

„…Dave Speed (Terence Hill) je obyčejný policajt v malém městě,…“
https://www.csfd­.cz/film/33456-superpolda/prehled/