Neznáte nějaký film se skvělím obsazením herců?

Dobrý den, neznáte nějaký dobrý film s dobrým obsazením nejznámějších herců (postradatelní) ?
Doplňuji:
Ano, myslím takové herce, myslím nějaký podobný film alespoň s některými herci, co vyjmenoval/a led…

Nejlepší odpověď
www

  1. Nevím, kteří herci jsou ve tvých očích skvělí
  2. Na tvém místě bych se spíše soustředil na češtinu, je totiž pro život co máš před sebou mnohem důležitější ☹

Další odpovědi
led

Zjavne máte na mysli film s plným priehrštím akčných hrdinov „Expendables: Postradatelní“
výplatná listina:
Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Randy Couture, Steve Austin, David Zayas, Giselle Itié, Charisma Carpenter, Gary Daniels, Terry Crews, Mickey Rourke, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, David Joseph Martinez
http://www.csfd­.cz/film/249788-expendables-postradatelni/
PS.
len či je naozaj dobrý… množstvo „dobre platených hercov“, rieky preliatej krve, množstvo vystrieľaných nábojov, ešte nezaručujú kvalitu filmu

anonym

led má určitě pravdu. Ty hledáš film Postradatelní, její link je na první díl, tak jen chci doplnit, že Postradatelní 2 z r. 2012 má vyšší úspěšnost i celkem obstojné kritiky než Postradatelní 1 z r.2010. Nemohu to ale posoudit, jedná se o akční filmy a těm já se vyhýbám.

http://www.csfd­.cz/film/287500-expendables-postradatelni-2/

Nikoltyna

Jako všem ti doporučuji filmy Travička zelená a Apokalypsa v Hollywoodu :D
Jsou vážně skvělí :D

alexandra

O jednom bych věděla.Jmenuje se Mládeži nepřístupno,je to povídkový film,hraje tam hodně známých herců a pracovalo na tom 13 režisérů.Je to ale prý jenom pro otrlé diváky.Mi se to nelíbilo,ale každý má jiný vkus.

kartar

Nevidel som toľko excelentných hercov pohromade v jednom filme,a tým je Pret-a-porter.