Makina

Film o tsunami?

Prosím Vás, nevíte někdo, jak se jmenoval film, který dávali v televizi tak 2 roky zpátky…bylo to na dva večery a bylo to o tsunami, které proběhlo v Indonésii v roce 2004. Bylo to o rodině, která měla malou holčičku, nakonec se manželé našli a celé dva díly hledali tu svojí malou holčičku a nenašli jí.

Odpovědi
zzzzz

j ten jsem viděla, a řekla bych, že se jmenoval Tsunami

Alča M.♥

Tsunami se to jmenuje. Ale myslím, že to bylo míň než 2 roky