lota

Film Lída Baarová – co na něj říkáte?

Všude se o filmu píše, každý má názor, kritici kritizují (třeba tu:http://magazin­.aktualne.cz/kul­tura/film/recen­ze-lida-baarova-je-ve-svych-lepsich-momentech-nechtene/r~e5b9cb2­8bfed11e5819a002590604f2­e/). Co říkáte vy, co jste viděli – nebo vy, se na film chystáte? Mě osobně kritiky dost odrazují…

Nejlepší odpověď
marci1

Zajímal by mě, ale představitelka Baarové mi tam nesedí, Pavel Kříž jako Hitler (nic proti Křížovi) také ne a ti, kteří tento film viděli říkají, že jde spíše o ironii, že se diváci smáli ve vypjatých situacích. Raději jsem si znovu přečetla knihu o Lídě Baarové. 🙂

Další odpovědi
iceT

Ještě jsem neviděla, tak zatím ni, ale určo se na něj podívám, protože trailer mě zaujal, a to české filmy nějak opomíjím.

Lamalam

Neviděla, nechystám, kritiky jsem nečetla, nic na něj neříkám.

anonym

Neviděl jsem ho a jelikož nemám peníze na to, abych je vyhazoval za filmy (tento režim mně oškubává na každēm kroku), tak si počkám až to budou dávat v televizi.

xxx3

Nechystám, jelikož nedůvěřuji schopnostem režiséra Renče. Snad kdyby to bylo v televizi.....ale ani tak si nejsem jistý, že bych tomu chtěl věnovat svůj čas.

anonym

Na něho?Snad na něj né.
Nic ,ale někdy se kouknu.
Chudáček Lahny,nemá ani na vstup,složíme se?
Ale cestoval po Austráli na to chlapec má.

ivzez

Nechystám se, neláká mne, knihu o L. B. jsem
nečetla a kritiky filmu jsem zatím „nepotkala“.

anonym

pro Warrior
Už jsem to tady několikrát psal, CELOU AUTRÁLII PLATILA TAM VDANÁ DCERA.
Už nás tam několikrát zvali, ale my jsme říkali, že nemáme peníze.Tak když byli naposledy tady v Čechãch na návštěvě, tak jsme se dohodli, že VŠECHNO za nás zaplatí.Jak říkala dcera, je to přijde lacinėjší než když oni musí letět sem do Čech.
Když leží sem musí platit 5 letenek (2 dospělí a tři děti).
To víš, Austrálie podporuje více dětí, protože pak NEPOTŘEBUJÍ přistěhovalce na práci.Představ si, že když se v rodině narodí dítě, tak má matka mateřskou dovolenou a otec DOSTANE TAKY ( firma mu platī pül roku průměrem..to by tady modří ptáci řvali, co???).Prý je to na utužování rodiny a proto, že matka je po porodu vyčerpaná, tak aby ji tatīnek pomohl s dítětem. Tam je rodina s jedním či dvěma dětmi jakoby méněcenná, už se na ni dívají jako tady se tady modří ptáci dívají na dívky.
Ale to jsem odbočil.S manželkou víme, že se tam už NIKDY ZA SVÉ PENÍZE NEPODÍVÁME a proto jsme přistoupili na toto řešení.
A k tomu kinu.
Za komunistů jsme do kina chodili, protože lístek stál půl hodiny mé práce ( 6 – 8 Kčs).Dneska stojí lístek 1,5 hodiny mé práce 120 – 150 Kč a ty mpeníze musím šetřit na léky a doktora, protože za komunistů byl doktor ZADARMO takže jsem TY PENÍZE NA NĚJ NEPOTŘEPOVAL.

anonym

Opravují…modří ptáci se dívají na dívky.