misicka2310

film kájínek

Ahoj nevíte někdo kde stáhnout nebo se podívat na film kájínek ???? na internetu nějaké stránky?

Nejlepší odpověď
Andreas

Na stahování Kájinka je ještě brzy. U českých filmů vždy chvilku trvá než se nějáká lepší kopie dostane na web…
Ale sledujte warezová fóra, třeba se něco v nejbližší době ukáže (www.warcenter.cz. www.warforum.cz)

Další odpovědi
morče

Taky jsme se koukali Kájínka stáhnout ale asi je ještě brzy.Kdo čeká ten se dočká.Prostě musíme čekat ale slišela jsem že je pěkně na točenej takže se máme na co těšit