Facebook narušení soukromí

Takže chci se zeptat,dnes mi napsal z kamarádky FB jeden hoch že ať si s ní přestanu psát a stýkat (je to moje dobrá kamarádka s různýma věcma se jí svěřím a ona taky) no naboural se jí tam četl vše co jsme si psaly … a jde o to že se jedná i o důvěrné věci tudíž otázka je jestli na něj mohu podat tresní oznámení za narušení soukromí atd. ? Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
Vojtěch

Pokud se kamarádce naboural přítel do profilu, neměl bys to řešit ty, ale tvá kamarádka. Krom toho by nemusela být z tvých aktivit nadšená. Výpady vůči někomu, s kým má momentálně vztah, by Vaše přátelství mohly poškodit. Pokud to byl někdo cizí, poraď jí, ať si lépe zabezpečí přistup a další kroky nech na kamarádce.