Janadel

Nevíte, čím to je, že pod příspěvek na FB nemohu přidat emotikony?

Nejde mi,když napíši příspěvek, nelze přidat emitikony ( smailíky ), například klasické srdíčko, kytičku, ale ani úsměv. v messengeru mi to funguje, ale zde přímo v prostředí facebooku, po napsání příspěvku třeba někomu pod jeho příspěvek -nemohu přidat emotikon. Mám na výběr pouze samolepky a nijakým způsobem se mi nepodařilo tam ve výběru najít emotikony, ne samolepky. Samolepky jsou v pohodě, ale nelze tam najít ve výběru smailíky.

Původní neotázka
FACEBOOK – EMOTIKON

Odpovědi
Löwe

V komentářích není možnost pro grafický výběr emotikonu, musíte napsat textovou podobu emotikonu, která bude následně automaticky převedena na grafickou podobu. Tak např.

:) – převede se na usmívající se emotikon
:( – převede se na smutný emotikon
:D – převede se na smějící se emotikon

atd…

Stejně jako to funguje v chatu.