bolak

Exituje program (nebo ještě lépe stránka) kterej sloučí dva lidi do jednoho?

Namixuje dvě tváře do jedné? Aby tam šlo nastavit 80% osoby A a 20% osoby B, případně ponechat jednotlivé části osoby A, třeba nos a oči a zbytek dát z osoby B, prostě takovýhle hrátky s ksichtem…

Odpovědi
mosoj

Již v minulém století se zpívalo ve filmu Starci na chmelu " když dva jsou jako jeden" a program na to stačil ten od pána boha !!!!

david22

Stačí zadat do googlu slovo Morphing.

např.: http://www.emag­.cz/morphing-a-warping-pro-kazdeho/

anonym

No,ten program ještě neumřel(exitus),ale jinak se jmenuje sex ve dvou!