ostiktras

Existují nějací hrdinové kapitalistické práce?

Nejlepší odpověď
anonym

Komunismus je ideologie – kapitalismus není ideologií, ale ekonomickým vymezením. Kapitalismus se neopírá o filosofickou teorii (jako dominantní idea).

Další odpovědi
Edison

Kapitalismus s prací nemá nic společného. Ujasni si pojem „kapitalismus“.

DoTazatel

Hrdinové kapitalistické práce? Co to je? :) Možná úspěšní podnikatelé – obchodnící – investoři – manažeři nebo prostě jen ti, co jsou úspěšní v práci a postupují. Nebo ti pracovníci, kteří jsou prospěšní (doktoři – nebo vlastně všechna povolání, ale to už až tak nesouvisí přímoz kapitalismem).

Ale máš stejnojmennou knihu, tak tam možná zjistíš víc. ;) Akorát, že tam popisuje sociálně slabé zaměstnance, takže ti nesjou hrdinové kapitalismu (možná to jsoutřeba v jistém smyslu „hrdinové,“ ale nejsou to hrdinové pro kapitalismus).

Mc Merkurion

… Hrdinové kapitalistické práce: https://a2lar­m.cz/2017/09/­hrdinove-kapitalisticke-prace/

Kryšpín

Možná bych navrhl kapitalistu v kraji Olomouckých tvarůžků co vybudoval horko těžko za pomocí kvalitních dotací vyhlídkovou věž, ovšem mávnutím kouzelného proutku je z věže luxusní umývárna plecho-umělohmotných autíček, ale když se šikovně postavíte u vjezdu, tak je vidět krásná špička nedalekého kostelíčka..