fcoop

Existuje způsob, jak zjistit realitu?

Internet O2 – smluvně jsem si nechal zvýšit rychlost,ale přijde mi to stejné,jako předtím.
Žádný rozdíl nevidím,a to i v době,kdy,jak se domnívám,žádná špička není. Třeba ve 2 hod. po půlnoci.
Není to tak trochu boudička?
Doplňuji:
Nový modem – ten jsem dostal.Dík.

Nejlepší odpověď
beer

Já měřím rychlost většinou zde:
http://www.spe­edtest.net/

Jinak O2 ti mělo k tomu účelu dotat jiný modem, nemýlím-li se…( myslím akci zrychlujeme či jak se to jmenuje)
Doplňuji:
No tak bezva. Změř si rychlost a pokud nebude, kontaktuj je. Je to také podmíněno maximální vzdáleností od ústředny – to tě měli ale informovat..

Další odpovědi
Reuef

u O2 ADSL respektive jejich „novince“ VDSL zalezi na tom jak daleko jste od jejich uzlu nebo jak tomu rikaji…pokud mate moznost jit k UPC nebo k nakemu lokalnimu poskytovateli internetu tak nevahejte…O2 je nejnevyhodnejsi net na trhu

beer

Podmínkou VDSL je maximální vzdálenost přípojky od ústředny, která musí být do 1300m a také(což nepíší) záleží na počtu připojených – s čímž ale asi nic nenaděláš. Klidně se tedy může stát, že jsi do 1300m, platíš rychlost a ona nebude díky „přetížení“ dosažena. Je potřeba s O2 jednat a nesrat se snima !!