autacek

Existuje ve městech splašková a dešťová kanalizace v jedné ulici odděleně ?

Nejlepší odpověď
annas

Když se v našem městě dělala nová kanalizace, splaškovou i dešťovou vodu z okapů jsme museli svést do stejné kanalizace.

Další odpovědi
honza19hk

ano existuje. V některých městech to tak je(např Hradec králové) ,ne třeba ve všech ulicích ale dost často ano. .tam kde se deš´tová voda dá vypustit do řeky,potoka,rybníka atd.. to tak je,jelikož to je levnější než kdyby byla jednotná kanalizace svedená do ČOV.
Nazývá se to jednotná nebo oddělená kanalizace.

mosoj

Někde ano ,ale spíše ne.