bolak

Existuje telefon který by uměl „hlasové upomínky“?

Jako že by tam místo toho aby vám vyskočila napsaná upomínka, tak byste si přesně na ten den nahráli nějakou zprávu jako soubor, třeba „dojdi zaplatit alimenty“ a v ten den by vám vyskočila upomínka s touhle nahranou zprávou a jenom byste zmáčkli tlačítko a přehráli si svůj vlastní vzkaz do budoucnosti?

Jde mi o to, že pokud je to delší vzkaz, tak než to na mobilu vyťukáte…a taky klasický upomínky jsou omezený počtem znaků..nehledě na to že namluvit si do vzkazu můžete i různý zvuky a citoslovce, pro který neexistujou české výrazy, prostě nahrát to je mnohem jednodušší než to napsat.

Nejlepší odpověď
anonym

ano hlasové poznámky umožňuje řada aplikací pro chytré telefony Android. Viz odkaz https://play.go­ogle.com/store/se­arch?q=voice%20me­mos

bolak

ge0rge: takže ten telefon musí mít nějake operační systém jo? nebo jak je to s tím androidem, já mám obyč mobil, něco jako aligátor, uuUUAAÁÁÁÁ!!