Spartaboy

Existuje srovnávač cen potravin stejného nebo podobného druhu v různých řetězcích jako jsou COOP, Billa, Albert atd.?

Abych se mohl rozhodnout jestli teda pojedu autobusem na nákup, nebo půjdu 300 metrů do coopu který ale asi patří k nejdražším.
--

Existuje srovnávač cen potravin stejného nebo podobného druhu v různých řetězcích jako Coop,Billa,Al­bert atd.?

Odpovědi
anonym

Zkuste Kupi.cz

Arne1

Obecně asi ne. Něco zjistíš na akcniceny.cz

led

Internet s vlastným vyhľadávaním.
Ak by sa vytvorila konkrétna verejná stránka(neverejné porovnávače sú) s porovnávaním cien jednotlivých obchodných reťazcov pri rovnakých výrobkov od rovnakých dodávateľov (väčšina reťazcov má tento problém ošetrený vlastným názvom výrobku) bola by napadnutá za prezrádzanie obchodnej stratégie.
Niektoré reťazce dokonca zakazujú kupujúcim fotiť ceny.

Mc Merkurion

… ano, dokonce několik, stačí zadat místo, a vyskočí v kterém řetězci nejblíž to maj a za kolik … více google, nebudu je všechny vypisovat, každej preferuje jiný parametry …

Mc Merkurion

@led: … tak je potom záhadou, proč je těch srovnávačů tolik …

led

Ale prevažne nepresných