xiperio

Existuje solární nabíječka, na níž mohl běžet notebook?

Kde mohu sehnat solární nabíječku, aby na ní mohl fungovat 13palcový notebook?

Odpovědi
Dochy

Ano, existuje. Třeba jsem našel tohle:
https://www.so­lareconomic.cz/So­larni-powerbank-23000-mAh-na-notebook-d773.htm

Ale má to dost slabý výkon. Jinak samozřejmě můžeš zkusit sestavit vlastní pro Tvé potřeby – např. solární panel pro dobíjení auto akumulátoru, akumulátor, měnič z 12V na to co potřebuje Tvé zařízení (olověný akumulátor je asi nejjednodušší a nejdostupnější řešení, ale vzhledem k hmotnosti není zrovna ideální na pěší turistiku – ber to jen jako příklad)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.