david22

Existuje program pro automatické stahování z uloz.to ?

Pro případ mé nepřítomnosti u počítače…
Zadal bych několik linků – třeba dílů nějakého seriálu. A ono by mi to po stažení jednoho automaticky začalo stahovat další film, aniž bych se mohl o to starat…

Odpovědi
bolak

No, pokud máš nějakej premium účet, tak asi něco takovýho bude, ale jinak tam máš přece ten kód, kterej musíš opsat, takže by ti to stejně k ničemu nebylo.

Poklička

Zkus program FreeRapid odkaz na stahnuti : http://wordri­der.net/freera­pid/download.html