Matthew

Existuje nějaký strop pro body na odpovědi.cz ??? :)

Přihlášený, pokročilý, bronzový, stříbrný, zlatý … vždy se nám ukazuje kolik bodů schází do té či té kategorie. Co se ukazuje zlatým uživatelům ??? :)
Doplňuji:
Jen mě to zajímalo, o strop nebo i o zlaté hodnocení mi zas tak ani nejde :)

Nejlepší odpověď
Drap

Zlatým se ukazuje, že chybí do další úrovně 0 bodů. Vrchní limit nebyl stanoven. Neboj se stropu nedosáhneš.

Další odpovědi
led

Strop odpovedí.cz siaha kdesi ku hviezdám. Je tak ďaleko, že ani len básníci-fantasti k nemu nedovidia. A to je správné, veď ako by večná otázka „čo je potom?“ mohla mať konečnú odpoveď, nasledovala by hneď ďalšia „a čo je ďalej?“.

david22

Už tu byl návrh na status diamantového uživatele po dosažení 100 000 bodů.