Horryk

Existuje nějaký program na tvorbu screenshotů, které se ukládají přímo do paměti počítače?

Já vím, že existuje tlačítko Print Screen, ale otevírat a ukládat to v Malování 20 screenshotů za sebou se mi zdá jako zbytečná práce. Neexistuje nějaký (nejlépe stáhnutelný) program, kde se screenshot (nejlépe pomocí stisknutí dané klávesy) vytvoří a přímo se uloží na dané místo v počítači?

Nejlepší odpověď
dr.luha

Windows má svůj program Výstřižky – SnippingTool. Uloží okno nebo ruční výběr. Zde ho najdeš: „C:\Windows\Sys­tem32\Snippin­gTool.exe“ Stačí na něm udělat zástupce.

Další odpovědi
aliendrone

Mraky!! Jen na Slunečnici jich je 284, co ještě víc chceš? https://www.slu­necnice.cz/gra­fika-a-design/snimani-obrazovky/

q2407891

Fraps, plní svůj účel velice dobře. Nabízí i nahrávání plochy nebo zobrazení snímku za sekundu. Klávesu pro screenshot si jde v programu nastavit. Místo kde se bůdou screeny ukládat též.