Wyruz

Existuje nějaký portál,kde bych mohl zadat název filmu a ihned by vyhledal,na které televizní stanici hraje a kdy?

Dobrý den.
Otázka mluví za vše – existuje taková stránka,kde by stačilo zadat název jakéhokoliv filmu a vyjely by mi informace kde a kdy ten film hrají? Předem děkuji za odpověd.

Odpovědi
gecco

Libovolný webový TV program…¨
Ale pokud se domníváš, že takové informace jednotlivé stanice plánují na ´10 let dopředu´ – a tedy ti to najde film vysílaný příští rok ve středu, pak jsi naprostý fantasta…

😁

Mozeq

Existuje, např… zde:
http://tv.sms.cz/
…vyhledáš podle názvu filmu, kdy a kde ho budou dávat… 🙂

Pepa25

Rozhodně všechny filmy nejsou někde v programech … csfd.cz umožňuje u filmu si dát „chci vidět .. v TV“ a přijde ti upozornění, až ho některá ze zadaných telefizí zařadí na program …
Doplňuji:
.. televizí … (hezký překlep 🙂