Lukáš Rusek

Existuje nějaký doplněk do Mozilly Firefox abych mohl vpravo nahoře máčknout na ikonku Googlu a aby mě to přesměrovalo?

Prostě čistě a jednoduše bych chtěl ulehčení a to takové, že bych máčkl vpravo nahoře jak se ukazují doplňky na ikonku Googlu a hned by mě to přesměrovalo do vyhledávače.

Nejlepší odpověď
elkon

Nastav si Google jako výchozí vyhledávač a nemusíš nic řešit.

Další odpovědi
annas

Nahoře napravo od adresního řádku klikněte na ikonu nabídky – tlačítko nastavení (vodorovné čáry na d sebou)

Pak klikněte na Možnosti

Další pakl Vyhledávání a vyberete z nabídky výchozí vyheldávač Google.

--
Může si přidat i další .vahledávače. pak je rozbalíte vprravo v Mozille

Mc Merkurion

… jak ostatní radí, nastavit google jako výchozí vyhledávač …
… jestliže ale chceš jít do vyhledáváče, jsou dvě možnosti: buď si nastavit vyhledávač jako domovskou stránku nebo stačí přidat na lištu záložek: https://www.go­ogle.cz/?hl=cs