Existuje nějaké řešení?

Děláme na Slovensku,na ubytovně se nemůžem dostat na net. Chtěli jsme se domluvit z Vietnamcema, že bychom jim za to něco dali, ale řekli nám, že nerozumí česky 🙂 Existuje nějaké řešení?

Nejlepší odpověď
Arni

Pakliže tam není pevné připojení, existuje Wi-Fi – bezdrátové připojení. Určitě by se nějaký provozovatel našel.
A nebo se zmydlit Vietnamce – hned by porozuměli … :)

Další odpovědi
Miroslavst

No to je jasný, že neumí česky. Musíte na ne hovorit po slovensky.

hanulka11

Vietnamci vždy když nechtějí tak nerozumí, to jste ještě nezjistil.

ReHu

Buď chodit někam, kde je wi-fi, nebo se složit třeba na slovenský mobilní net.