Tom20

Existuje nějaké domácí léčení zubního kazu? :D(ptám se pro zajímavost,vím,že asi nejspíš ne)

Nejlepší odpověď
tom004

Ano, ale jenom pokud máš doma zubaře s vybavenou ordinací. Jinak je lepší návštěvu neodkládat.

Další odpovědi
hanulka11

Já znám jen prevenci zubního kazu – čistit si zuby pečlivě a pravidelně a pak , pokud to nedodržuješ- kaz zahlodá a to už pak si doma nepomůžeš – jedině navštívit hned v zárodku zubíka, ten ti od kazu pomůže.

anonym

Kdyby ses takto zeptal před 200 lety, poslala bych Tě ke kováři. Máš-li však zubní kaz v dnešní době, tak neváhej a než to začne bolet, vyhledej zubaře. Pokud to bolí, tak zubní pohotovost. No a nezapomeň na prevenci, ta je u veškerých neduhů (nejen u zubů) ta nejdůležitější.

franku

Existuje.Vytrhnou­t.To jsi,ale nechtěl slyšet.

Zubník

Ahoj,
jde to i bez zubaře – ale musí se to chytit v začátcích.. Koho to zajímá, doporučuju tyhle stránky http://preven­cezubnihokazu­.cz