awdrt.net

Existuje nějaká vědecká studie, která potvrzuje, že 5G sítě a jejich elektromagnetické pole nijak neovlivňuje buňky?

Nejlepší odpověď
Edison

Takovou nikdo dělat nebude. Když, tak bude dělat sutii opačnou, tedy zkoumat, jestli 5G sítě buňky ovlivňují. A jelikož nejde o jiné rádiové vlny, než jakékoli jiné, tak v intenzitách, které 5G sítě používají je ovlivňovat na měřitelné/pozo­rovatelné úrovni nemůže.

Další odpovědi
Pepa25

„Jaká jsou rizika 5G? Je zřejmé, že to nebudeme vědět, dokud nebude skutečně zaveden a v širokém používání. Můžeme však zkoumat riziko již používané technologie. Výzkum nedokáže trvale prokázat žádnou korelaci mezi stupněm expozice mobilního telefonu a rizikem rakoviny nebo nádorů. (Většina výzkumu se týká mobilních telefonů, protože je to nejčastější zdroj expozice.) Nikdy ale nelze prokázat nulové riziko. Můžeme však říci, že jakékoli zbývající riziko je pravděpodobně minimální. Jakmile bude 5G přijato, budeme muset nadále rizika sledovat.“
(strojový překlad zdroje níže)

Zdroj: https://scien­cebasedmedici­ne.org/5g-is-coming/