dust8

Existuje nějaká možnost, jak pomocí SMS zaslat peníze na bankovní účet ve formě kreditu?

Odpovědi
anonym

Technicky by to zřejmě šlo pokud by existoval prostředník, který od vás příjme platbu skrze speciálně účtované Premium SMS a následně Vám umožní danou částku odeslat na zadaný bankovní účet, bylo by to ale velmi drahé, jednak musíte platit poplatek za premium sms operátorovi a druhak další poplatek tomuto prostředníkovi za to, že přijatou částku pošle na zadaný účet. Obecně tak není dobrý nápad, dělat to právě takto a to i kdyby to snad skutečně někdo nabízel. Je to jak drbat se za levým motorovou pilou na špičce vánočního stromku …