barusee

Existuje nějaká hudba nebo zvuk, který uklidňuje a zvyšuje koncentraci? Jaký?

Vím o psychowalkmanech, ale existuje něco i volně dostupné aniž by to stálo několik tisíc?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, je jich celá řada. Každý si musí najít co mu vyhovuje. Může to být třeba i klasická hudba, některá domorodá hudba, pro někoho šumění moře, pro jiného třeba zvuky lesa.

Další odpovědi
barnajka

Ticho :) Nestojí nic, snad jen trochu práce ho najít

astrolog

existují různé buddhistické mantry. Doporučuji aby sis sama našla více informací abys věděla o co přesněji se jedná… Tak držím palce
OM MANI PEME HUNG

Zdroj: bdc.cz

dědapetr

je a je ji velký výběr

Zdroj: http://lekarna­.lekarnet.cz/re­laxacni-hudba/