Rozamunda

existuje něco podobnýho jak je obchod play ale na pc ?

Odpovědi
www

Žádný obchod play neexistuje, pouze Google play a ten je pro systém Android, jak PC tak i mobily.
Pro ostatní systémy jsou stejně jako na Google různé služby volně zdarma, nebo i placené ke stažení leckde.

anonym

???WHAT???
Myslíš http://www.mi­crosoftstore.com/sto­re/mseea/cs_CZ/ho­me , e-shop jiného vyrobce software a nebo jen prostý e-shop nabízející nějaké programy (apod.)???
😉
Šmarjáááá – desítky, stovky, tisíce…
:-O

11xam11

Na jakej operační systém ?
Linux ? Windows 8 ? Windows 7 ? nebo co ? Trochu upřesnit :)

kapka

Www, obchod play tedy rozhodně existuje. Kolegyně v práci si koupila nedávno svůj první chytrý telefon, tak jsem jí ukazovala, kde si stáhne další aplikace a opravdu tam má „obchod play“. Taky jsem na to překvapeně koukala, jsem zvyklá na označení google play. Má normálně android. :)