Existuje něco jako tábor, ale pro dospělé?

Odpovědi
Dochy

existují. Teď jde o to, pro „jak moc dospělé“ a jakou si představuješ náplň. Některé bronťárny jsou zaměřené na dospělou mládež a horní věková hranice bývá stanovena velmi velmi volně…

isteron

Zabudli ste ešte na sovietske gulagy, československé ptp voj. jednotky. Údajne niečo v Číne, Sev. Kórei , Kambodži a podobných voj. diktatúrach. Možno sa niečo nájde aj v Afrike. Južnej a Strednej Amerike ,