marci1

Existuje na netu hra „Modrá velryba“ nebo „Plejtvák obrovský“, kvůli které údajně páchají mladí lidé sebevraždy?

Je to pravda? O čem ta „hra“ je a jak se „hraje“?
http://objevit­.cz/kvuli-hre-na-socialnich-sitich-pachaji-teenageri-sebevrazdy-t216314

Nejlepší odpověď
cochee

Jestli je to pravda, žádná jich není škoda. Aspoň ubude idiotů (čti: darmožroutů) v populaci. V podstatě to nahradí přírodní „přirozený výběr.“

Další odpovědi
#Demons

Je to pravda… Hra sa hrá 50 dní, počas tých 50 dní dostávate rôzne úlohy, no každý deň iba jednu. V hre ide o to aby ste sa dostali až k poslednej úlohe a pravdepodobne tú hru vyhrali. No posledná čiže 50 úloha spočíva v tom že sa máte zabiť. Keď sa zabijete ( podla toho ako vám to bolo určené) vyhrali ste…

Posspi

Trochu mi to připomíná ‚Nerve: Hra o život‘,něco podobného :D