JájsemRaibek

Existuje lék na rakovinu?

Mohli už vynalézt lék na rakovinu, který rakovinu zcela zničí? Ale má to jeden háček-farmaceutický průmysl jej nedá do oběhu, jelikož pokud by byli všichni vyléčeni, nebylo by koho léčit a tudíž vyrábět léky, které je živí?
Je to možné?
Samozřejmě se to týká i jiných léčiv na v současnosti nevyléčitelné nemoci.

Nejlepší odpověď
gecco

Možné to je – ale nemyslím, že příliš pravděpodobné…
😉
Jednak je mnoho nemocí (nejen rakovina) a druhak – ony ty viry (bakterie…), mrchy, mutují – takže o budoucnost a výdělky farmaceutického průmyslu bych se fakt nebál…

Další odpovědi
cliwe

Existuje od osmdesatych let.rakovinu vyleci a clovek je zdrav.to ale nevyhovuje farmaceutickym firmam.proto za drahe penize "leci"nemocne a casto jen na nasledky lecby zmiraji.tak to je.

rigormortis

Víte co je rakovina? Dle vaší otázky asi zcela ne…rakovina je vymknutý proces opravy lidského těla, způsobený většinou vnějším vlivem.
Samozřejmě že lék na rakovinu by nejspíš mohl existovat, ale způsobil by smrt do několika týdnů, jelikož by zamezil tělu opravovat poškození organismu.

marci1

Těžká, velmi těžká otázka. Trochu se obávám, že je opravdu možné, že lék se neuvolní pro pacienty, aby farmaceutické firmy měly zisky z léků. ☹

lexx

Na některé formy určitě…jenomže doktoři potřebujou léčit, léčit ale ! ne vyléčit, a pacoš platí a platí…špinavý byznys nic víc.

Pepa25

V odkaze si přečtěte, kolik miliard dolarů se dalo na výzkum rakoviny jen v USA. Myslet si, že „zlé famaceutické firmy“ sedí někde tajně na výsledcích je … ehm, hodně dětinské.

Zdroj: http://en.wiki­pedia.org/wiki/War_on_Can­cer