helena

jak vyléčit kožní angioma?

Nemá někdo zkušenosti s kožním problémem Angioma?Prosím poraďte jak léčit.Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Nejsem dr. Ale zjistil jsem,že zřejmě existují 3 druhy(poddruhy.

1. Angiom-útvar,vznikající novotvorbou krev. cév
2.Ang. Senile-pavoučkový névus
3.Ang. Stellatum.
JÁ bych navštívil odborníka,místo dotazů zde. Proč chodit ke kováříčkovi,když existuje kovář.

Zdroj: Velký lék. slovník

Další odpovědi
anetadela1

Dcera má hemangiom, je to neléčitelný a dokroři neví proč se to dělá. Časem to zmizí samo. U nas v obci to má a mělo zhruba 10 dětí… Jen jednomu to nechávali odstraŇOVAt laserem, protože to měl na blbým místě. Dcera to má na žebrech a už 2× byla na sonu, jestli to nemá prorostlý dovnitř. Naštěstí nemá. Jezíme kvůli tomu do Prahy jednou za rok. Ale už se jí to pomalu strácí.
Takže jedině laser to odstraní.