Pamprlice

Jak léčit bradavice?

Jaké odstranění bradavic na ruce je nejlepší? Prý existuje jiný způsob než „vypalování“ bradavic od doktora.

Nejlepší odpověď
Dandi

Zajdi do lékárny, existuje na to mastička…Popřípadě je teď v TV nějaká reklama na nějaký přípravek, který funguje na stejné bází jako vypalování :)

Další odpovědi
elendsi

Příroda má na vše lék – zkus šťávu z vlaštovičníku..

Zdroj: http://kvetiny­.atlasrostlin­.cz/vlastovic­nik-vetsi

Lencis

DOMÁCÍ LÉČBA: Jak na bradavice

Tyto kožní útvary jsou velmi tvrdošíjné a neměly by se podceňovat.

Kdo už někdy zkoušel zbavit se jich pomocí nůžek, zná následky. Jednak většina bradavic vrůstá kuželovitě do kůže (a nůžky způsobí bolest), jednak se tím roznáší infekce, a vlastním přičiněním se tak postaráme o vznik dalších bradavic. Ten, kdo namísto toho bradavice nechá pravidelně odmočit ve vodě, a pak je ošetřuje přírodními prostředky, dělá mnohem lépe.

Tinktura

Z jedné čajové lžičky soli, lžičky medu a čtyř lžiček jablečného octa získáte tekutinu, kterou jednoduše několikrát denně bradavici potřete. Brzy zjistíte, že nadobro zmizela a že ani netvoří žádné „sourozence“.

Určitě i vlaštovičník a tinktury z něj vřele doporučuji.

M0RRIS0N

kamos mel taky bradavici a vypalil si ji bud v dusiku,nebo si kazdy vecer namazej roztokem … a ono se pak z toho udela strup

Zdroj: freezy-portal.7×.cz

alenka901

Bradavičník-Wartner
Užití
Pokud vám to bude více vyhovovat, můžete si bradavice účinně, bezpečně a rychle odstranit sami, a to pomocí stejné metody zmrazování, jakou používá váš praktický lékař. Již po jedné aplikaci se bradavice zmrazí až ke svému jádru a do 10 až 14 dnů sama odpadne. Do té doby se pod ní vytvoří nové kožní buňky. Pokud po dvou týdnech od aplikace zůstane celá bradavice nebo její část na svém místě, můžete ji bezpečně znovu zmrazit. Náplň bradavičníku postačí k ošetření až 12 bradavic.

V případe bradavic na hřbetu ruky nebo nártu nohy je třeba při aplikaci lehce hýbat prsty. Jedná-li se o mnohočetné bradavice v těsném sousedství, zejména na rukou, prstech, chodidle a prstech u nohou, je třeba léčit je jednu po druhé. Každou zbývající bradavici léčit zvlášť vždy s dvoutýdenním časovým odstupem.

Dávkování
Ve většině případů postačí pouze jedno ošetření. Bradavice obvykle odpadnou 10 – 14 dnů po ošetření Wartner-Bradavičníkem. Starší a větší bradavice často vyžadují více než jedno ošetření Bradavičníkem. Jestliže bradavice nebo její část ani po 14 dnech neodpadne, můžete ji bezpečně znovu ošetřit. Pěnový aplikátor použít pouze na jedno ošetření a pak jej zlikvidovat. V případě, že se ani po 3 ošetřeních přípravkem Wartner -Bradavičník nedostavilo zlepšení, je třeba, abyste se poradili se svým lékařem. Délku ošetření určuje tabulka na obale produktu.

Balení obsahuje

  • 1 aerosolovou nádobku
  • 1 znovu použitelný držák aplikátoru
  • 12 pěnových aplikátoru najedno použití
  • 12 komfortních náplastí

Kontraindikace
Jestliže si stoprocentně nejste jisti, zda jde o bradavici, poraďte se před použitím Wartner-Bradavičníku s lékařem.
Přípravek by měly aplikovat pouze dospělé osoby. Nepoužívat u dětí mladších 4 let. Nepoužívat v těhotenství a po dobu kojení. Nepoužívat, pokud jste diabetik, protože zmrazená kůže se nemusí tak rychle a úplně zhojit. Osoby s nedostatečným krevním oběhem by před použitím Wartner -Bradavičníku měly konzultovat svého lékaře. Nepoužívat v partiích s tenkou nebo citlivou kůží, jako je obličej, krk, podpaží, prsy, hýždě nebo genitálie. Nepoužívat na podrážděnou kůži nebo na jakékoli partie, které jsou infikované, zarudlé, anebo vykazují jakékoli známky zánětu, jako například svědění nebo otok. Nepoužívat na mateřská znaménka, tmavé névy, pigmentovanou kůži, na kožní partie s vlasovými folikly anebo na jinak nezvykle vyhlížející postižené kožní partie.

Vedlejší příznaky
Obdobně jako u ostatních zmrazovacích metod, i v tomto případě se stává, že kůže dočasně zbělí. Důležité je, aby se produkt použil přesně podle návodu, protože nadměrná expozice produktu zmrazování by mohla vést k poškození nejsvrchnějších vrstev kůže, s následným zjizvením a/nebo poškozením nervů. Jestliže se působení produktu vystaví zdravá tkáň prstů na rukou a nohou (což se může stát při použití aplikátoru po dobu delší, než je uvedeno), může hrozit lokální nekróza tkáně.

Michal

Existuje nesmírně mnoho způsobů.Chirurgické odstranění,pod­chlazování,dě­ti si dokonce s bradavicemi povídají,aby je zahnaly.Potírání zaručenými lektvary.
Vtip je v tom,najít adekvátní léčebný postup u jednotlivce.Té,či oné konkretní osoby.