annas

Existuje jediný koutek ve vesmíru, který můžeš s jistotou zlepšit, a to jsi ty sám. Pomůže tomu změna způsobu myšlení?

Autor citátu je Aldous Huxley
Zdroj: Tajenky křížovky z přílohy Víkend MF Dnes ze 17. A 18. října 2020

Obrázek
https://pixaba­y.com/cs/vector­s/ot%C3%A1zka-ot%C3%A1zky-%C4%8Dlov%C4%9Bk-hlava-%C3%BAsp%C4%9Bch-2519654/

Nejlepší odpověď
Drap

Pomůže. Ovšem u hodně jedinců je změna myšlení nepřekonatelný problém.

Další odpovědi
paul1

Změnu myšlení, i když ne zásadní jsem za života prodělal několikrát. Většinou byla vynucena vnějším prostředím, ale myslím si, že k mírnému zlepšení mého já a okolí prospěla.