dust8

Existuje Firefox doplněk, jenž by umožnil označit si libovolné anglické slovo a pravým kliknutím myši zvolit překlad?

Prostě označit si mysí slovo či ještě lépe třeba i větu a kliknout pravým talítkem myši na možnost překladu do češtiny?

Odpovědi
elkon

Běžně používám překladač v Google Chrome.

anonym

Použij doplňěk ImTranslator pro firefox zde https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/im­translator/

ten dokonce nabízí možnosti překladu pomocí více služeb nejen pomocí google translatoru ale i dvou konkurenčních, můžeš si mezi nimi snadno přepínat a vybrat si ten lepší překlad.

anonym

jinak in-line překlad je s tímto doplňkem možný, stačí označit text a pod označením se objeví ikona bubliny s globem Země, na tu klepneš a přeloží se jen označený text v bublině, která se pod ním objeví.

anonym

elkone ptal se jasně na firefox, proč myslíš že je odpověď k úplně jinému prohlížeči relevantní ?