zjentek

Existuje fígl, jak posouvat vpřed přehrávání na kterékoli z Prima TV?

Nebo, prostě a jednoduše, pokud na Primách ukončíme sledování z archivu někde v polovině pořadu a máme zájem z archivu dokoukat příště, tak bohužel jedině znova pěkně celé od začátku?

Odpovědi
elkon

Hele ty herko, Purpurové řeky jsou už dost obehrané filmy, tak si je najdi a stáhni. Nic na tom není, jen nebýt líný pohnout rukou a trochu použít hlavu. Pak si je šoupej sem tam.

zjentek

Jsem teď zamilovaný do herky (hlavní role) ze seroše Purpurové řeky a tak bych si potřeboval na Prima Krimi posouvat jednotlivé scény jinak je mně to volný, celá Prima. Děkuju.