WTLS

Existuje e-shop, který vyrábí 3D obrázky s vlastní fotkou na zakázku?

Zdravím nevíte někdo o nějakém e-shopu, který vyrábí 3D obrázky do rámečku na zeď na zakázku s vlastní fotkou?
Jako 3D obrázek mám na mysli hýbající se obrázek z různých úhlu.
Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
Dochy

Určitě ano, ale těžko se to hledá. Našel jsem tyhle co zřejmě používají tu technologii co se často používá pro měnící se obrázky (podle natočení obrázku se zviditelní jeden ze dvou)

http://www.phvtechno­logy.com/PHV/3D_­Tisk.html

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.