bolak

Existuje aplikace na spojení obrázků?

Mám ve složce 150 obrázků, a potřebuju je složit dohromady, takže hledám program kde by se dalo nastavit 3 sloupce a 50 řádků a podle toho by se mi ty obrázky naskládaly a uložily jako jeden velký PNG. Je něco takového?

Odpovědi
Gigul

To nevím , já když skládala tolik obrázků tak jsem to dělala ručně a to jde taky , chce si s tím akorát chvilku pohrát a dělám to v Picasa 3.

bolak

Zatím mě napadlo jenom hodit to do moviemakera, udělat z obrázků video a pak z toho v přehrávači vytáhnout náhled, ale nevím jak by to dopadlo a zkoušet se mi to zatím nechce. Stále doufám že někdo přijde s něčím lepším.