kajicek94

Existuje apk na automatické přijímání hovorů a odpovídání na ně?

Dobrý den,
mám mobilní telefon Huawei P9 lite 2016 s OS Android.

Existuje nějaká aplikace, která když se Vám někdo pokouší dovolat, tak automaticky zvedne hovor a spustí se nahrávka s mým hlasem, že zavolám později, ale mohou mi nechat vzkaz a nahraje ho bez jakéhokoliv zvuku z mého telefonu? Např. mám hodinu a nechci slyšet moji nahrávku a jeho/její vzkaz?

Díky,
kajicek94

Odpovědi
udrzbar707

Takovou aplikaci jsem nenašel. Ale kdyby byla, stejně by požadovala root oprávnění. Co se týče této funkce lze si nastavit hlasovou schránku.