Paetur

Existuje android program pro programování tlačítek na mobilu?

Mám na svém mobilu tlačítko PTT, pro které nemám žádné využití. Existuje program, který by například tlačítko přeprogramoval tak, že po zmáčknutí se otevře nějaká aplikace?

Popřípadě; existuje nějaký návod jak to přeprogramovat přímo v androidu?

Nejlepší odpověď
anonym

Tohle obvykle není možné jinak než využitím custom romky (což velmi nedoporučuji, snadno si můžete telefon uvést do nepoužitelného stavu pokud se do toho pustíte bez hlubších znalostí) případně rootnutím telefonu a následnou úpravou konfigurace ovladačů na úrovni linuxu který se vyskytuje pod každým androidem (což ale také velmi nedoporučuji, rootováním si můžete přivodit řadu dalších komplikací a omezení v použití telefonu a opět to vyžaduje hlubší znalosti) …