OptieX

Existuje android aplikace, která monitoruje chování jiné aplikace?

Aby mi vytvářela log o tom co dělá ta monitorová aplikace, např, kam se připojuje k intenetu, na jak dlouho, kolik MB stáhla, k jakým souborům přistupuje, co ukládá na disk, kolik bere RAM, kolik sežrala baterie…prostě komplexní log jejího chování v telefonu?

Odpovědi
Dochy

Spotřebu z baterky mají některé varianty Androidu v sobě, kolik bere RAM a CPU na pozadí dokáží odhalit některé aplikace (Android assistant). Co se logování na pozadí týče, tak nevím. Ale pokud něco zjistíš tak dej vědět.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.