Krasimirov12

elektrická kytara pro začátečníka..

Dobrý den :) Mám v plánu začít hrát na kytaru.. jak lze vyčíst… Problém je v tom, že nemám žádné zkušenosti a to ani s akustickou (acustickou nebo acustickou nevím jak se to píše) a nemám ani moc dobrý hudební sluch.. Myslíte, že má vůbec cenu stím začínat ve 14ti letech ?

Odpovědi
matesss14

takže v první řadě musíš vědět co přesně za styl apoň orientačně chceš hrát např. rock, klaickou hudbu a tak…
další vec že podle toho si vybereš kytaru samozřejmě že na akustickou kytaru nezahraješ metal mrkne se tedka natohle:

Elektrická kytara:
plus: můžeš přidat víc efektů třeba přes pedály RAZOR PEDAL
mínus: musíš mít combo abys mohl hrát cože je pedna s reprákem kam zapojíš kytau aby mohla hrát

Akustická kytara:
plus: nemusíš mít elektřinu na hraní
a mínus samozřejmě: jeden ton hrani ale!! neplatí to u elektroakus­tických kytar kde můžes hrát přes kombo a nebo normálně jako na akustiku.

jestli to tedy myslíš vážně s tím hraním tak tady máš na mě facebook a tam mi můžu pořádně víc poradit.
https://www.fa­cebook.com/ma­tej.vrsan

jáára

Nevím, ale na basu se naučíš snáz a basa tvrdí muziku, nebo ne?!