Tw!st

Dvojitý obraz v Blu-ray ?

dobrý den, hledám nějakej pěknej blu-ray film v 1080pixelech ale nechápu proč je třeba tady http://www.uloz­.to/xm8CFYw/pos­ledni-vladce-vetru-3d-1080p-cz-mp-mkv ten obraz v tom videu dvakrát vedle sebe ? když to stáhnu a zapnu v nějakym mkv přehrávači tak to tam půjde vidět jen jednou ? nebo dá se to nějak vypnout ? díky
Doplňuji:
jo a na to se ptám, jestli to 3D jde vypnout a sledovat to normálně

Odpovědi
Alesh

🙂
Dyť je to 3D, což už je patrné z názvu souboru! 🙂
Pořiď si 3D brejle. 🙂
Doplňuji:
No, o tom 3D ses sice ani nezmínil, chtěl jsi jen vypnout „2 obrázky vedle sebe“ 🙂
Vypnout ne, ale šlo by to zkonvertovat… http://forum.vi­deohelp.com/thre­ads/333755-3D-MKV-to-2D-MKV
Jestli by nebylo lepší, pořídit si rovnou 2D verzi. 😉

alexandra

Musíš si dávat pozor co stahuješ.Mě se to stalo taky.V normální televizi,která není 3D,to vypnout nejde,musíš si to stáhnout znovu.V televizi která má 3D,to potom vypnout jde.Takže se můžeš dívat,jak na 3D tak normálně 2D.