blackfag666

Jak načasovat dvojdílové titulky?

Zdravím,
chtěl bych shlédnout Adventure time, ale jediný český titulky jsou dvojdílový, takže první díl shlédnu v pohodě, ale druhý musím časovat titulky na začátek druhého dílu. Nemohl bych si to nějak usnadnit? Používám BS player.
Doplňuji:
Děkuju moc, hned je vše lehčí!

Nejlepší odpověď
Alesh

Subtitle Tool je český program sloužící k editaci titulků, jejich posouvání (časování), změnu rychlosti, spojování, rozdělování a kontrolu.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/ostat­ni/subtitle-tool/