Avatar uživatele
Kajuss Noime

Drogerie DM

Dobrý den, chci se zaregistrovat do dm active beauty světa výhod a na internetových stránkách www.dm-drogeriemarkt.cz píší, že se lze zaregistrovat i na internetu, ale nikde to tam nemohu najít. Poradili by jste mi prosím ? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4096 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Nikkol

zkus to tady
https://secure.cardsys.at/idmscz/

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
XenieRo

Tak jsem se na ten shop dívala a musím říct, že nabídku mají super. Já docela uvažuju, že bych objednala ten maxi pack toho prášku. Jednak mi vyhovuje doprava a jedna dlouho vydrží a nemusím se nikam hnát. Mají rozvoz po republice?

Avatar uživatele
Pajka.111

Jojo, je to tak. Taky tam objednáváme teď, co byly obchody zavřené a co se nemohlo vycestovat. Ale děkuju moc za info :)

Avatar uživatele
XenieRo

A co objednáváš? Jakou značku kupuješ?

Avatar uživatele
Pajka.111

Hele, osobně mám oblíbenou značku WASCHKÖNIG. Mě voní moc, navíc prádlo je krásně hebké. Ale jako projdi si nabídku, mají toho opravdu hodně.

Avatar uživatele
GabulkaA

Taky jsem se na ni dívala a protože používm hlavně kapsle, tak mě zaujalo to, že tahle značka je má taky… máš s nimi zkušenost?

Avatar uživatele
Pajka.111

Ahoj, když jsme u té drogerie… někdo zkušenosti s drogerií https://www.drogerie-domu.cz/. Jak jsou kvalitní produkty, které nabízejí? Prý je to německá drogerie, je to tak?

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování