Dovezou z města pizzu do vzdálené vesnice, např 30 km, z městské pizzerie, nebo je odmítnou, že už je to moc daleko?

Třeba na vesnici nemají pizzérii a nejblížší místo, kde je, bude v městě 30 km daleko. Bývá to pak za nějaký poplatek kvůli? Např. něco jako u vzdálenosti nad 15 km je za každý další kilometr příplatek?

S tím, že třeba, že více jak 50 km nejezdí?

Nebo prostě řeknou, tak jestli máte chuť na pizzu, tak si k nám zajeďte, anebo se přestěhujte blíže?

Nejlepší odpověď
Drap

U každé firmy jinak. Nejbližší, co je doveze i 50 km. Mají stanovené pásmo/ nevím přesně jestli 10, nebo 15 km/ kam vozí zdarma. Na delší vzdálenost počítají něco za kilometr.

Další odpovědi
Tw!st

To je individuální, některé zdarma, některé za příplatek za každý kilometr a některé odmítnou úplně.