Dovedli byste si sami sebe představit v TV reklamě? Jaké téma by vás oslovilo?

Zajímal vás někdy pocit, jaké je to, když se na vás lidé dívají v přestávkách?

Nejlepší odpověď
zjentek

Tanec, tanec a zase tanec!

(100 bodů za podotázku.) (;

Další odpovědi
marci1

Určitě. V reklamě na ticho. Třeba se vztyčeným prstem na rtech v úplném tichu. Myslím, že by tuto reklamu lidé milovali! 🙂

cochee

Představuji si sebe… jsem mistr popravčí a ukončuji život zeleného zm**a z Alzy cézet… akorát nevím, na co by to měla být reklama…

led

Keď sa ľudia na mňa pozerajú v reklamách nie je také zlé, ako keď sa na mňa ľudia dívajú na ulici: „to je tá z reklamy“. Niekedy je to hrozne otravné.
Paradoxne niekedy aj smutná udalosť poteší, napríklad dnešné nosenie rúšok, predstavte si, nikto ma nepoznal…

PS. asi takto to vidí žena z reklamy

agentpv

Ano, téma je mi jedno, hlavní jsou prachy. Dělal jsem občas moderátora na akcích, takže znám jaký je to pocit když se na mně dívá, 40. 90, 200 lidí … přestávka – nepřestávka …

Ametyst

Docela ráda bych pózovala ve zverimexu. 🙂

Hlada

Beru každou, za kterou agentura zaplatí. Zahraju cokoli, téma mě nezajímá.

led

agentpv „téma je mi jedno, hlavní jsou prachy“.
Mnohí sa ochotne predajú za peniaze. Potom sa stane, že tú istú tvár vidím v navzájom si odporujúcich reklamách u konkurenčných firiem (niekedy u tej istej reklamnej firmy).

agentpv

To máš pravdu, já stejně nemám šanci se do nějaké reklamy dostat.

led

Ale to isté je aj u profesionálnych hercoch… až mám strach otvoriť chladničku, koho z nich tam uvidím.