Avatar uživatele
12kolemjdouc

Dotaz pro zeny – je Keanu Reeves typ „ujde“, nebo „nadherny“?

Jsem heterosexual, tak nevim. Je Keanu Reeves v obliceji spis typ „celkem ujde“, nebo „nadherny“? V mladi samozrejme. Vyssi vek nepocitam

Zajímavá 0 před 945 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
seraphico

Být muž-heterosexuál neznamená, že nedokážeš poznat, jestli je chlap pěkný v obličeji. Já jsem také muž a myslím si, že Keanu Reeves byl velkej fešák.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Ken je kunďák!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nádherný ježek. 🙂
https://zivot­vcesku.cz/ber­lin-keanu-reeves/?gid=421­7&iid=17573&id=­97562

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
12kolemjdouc

Znamena. Jsou lidi u kterych by sis myslel ze jsou pekni ale od gayu by ses dozvedel ze vubec nejsou a naopak.

Avatar uživatele
seraphico

Ale to je nesmysl. Proč si myslíš, že fyzickou krásu člověka dokáže posoudit pouze člověk, kterého přitahuje pohlaví oné osoby? Myslíš, že se všem líbí stejný typ? Že když žena, potažmo gay, řekne o muži, že je pěkný, tak to musí být pravda a ostatní ženy a gayové budou souhlasit? Když si já budu myslet, že je nějaký chlap pěkný v obličeji a žena se mnou nebude souhlasit, tak má automaticky pravdu ona? Ale no tak. Každý máme jiné preference a každý máme jiný vkus. Co se líbí jednomu, nemusí se líbit tomu druhému. Nikdo nemá mandát k tomu, aby rozhodoval kdo je pěkný a kdo ne.

Avatar uživatele
12kolemjdouc

Vygoogli si jmeno Godfrey Gao. Hetero by rekl, ze vypada jako kazda jina „levna kpop sracka“ ale byl to supermodel.

Avatar uživatele
seraphico

Nemá to cenu. Nechápeš co píšu a stále argumentuješ něčím, co nemá logiku. Tvůj názor, že „hetero by rekl“, je přesně to, co nechápeš a pravděpodobně ani nechceš pochopit. Nemluv za ostatní, nemůžeš vědět, komu se líbí a komu ne. Podíval jsem se na něj a řekl bych o něm, že je to prostě pěknej chlap. Není všechno černobílé, jak se domníváš, ale jak jsem psal, evidentně to nemá cenu. Tak snad ti odpoví někdo s tím jediným „správným“ názorem.

Avatar uživatele
12kolemjdouc

Na koho ses podival? Myslis gaoa nebo reeves a? Heteraci mi rekli ze gao je skaredy.

Avatar uživatele
12kolemjdouc

Uz jsem se tech heteraku zeptal. 🤷‍♀️🤷‍♀️🤦‍♂️

Avatar uživatele
seraphico

A abych potvrdil mezeru v tvé domněnce, tak co když řeknu, že Keanu Reeves je pěkný, žena řekne, že je pěkný a gay řekne, že není pěkný. Je tedy pěkný, nebo ne? A co když řekneme všichni tři, že je pěkný? Nevyvrací to tvou domněnku, že já to nemohu vědět?

Zkrátka ptát se ostatních na krásu druhých je blbost. Sám si řekni jestli je pěkný, nebo ne. Co si myslí ostatní ti vůbec nic nenapoví.

Avatar uživatele
12kolemjdouc

Spolehal bych se na cloveka, o kterem vim, ze ma stejny vkus na muze jako ja ne zeny. Proveril bych si to predem.

Avatar uživatele
12kolemjdouc

Jako hetero bych to nepoznal. Godfrey je priklad.

Avatar uživatele
12kolemjdouc

*dukaz

Nový příspěvek