Sarrow

Dotaz pro holky

Lákají vás více tvrďáci nebo romantici?

Nejspíš řeknete obojí, ale kdyby jste si měli vybrat vlastnost, která vás více přitahuje, která by to byla?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Jane Darcy

Romantik

Nejde to říct takhle, to opravdu ne. Obecně jsou považováni za nejpřitažlivější muži, kteří působí drsně, ale jsou věrní a romantiku si schovávají pro svou nejmilejší. Takoví borci, kteří jsou ale přemýšliví, i když na druhý pohled..
Otázka je ale špatně a nepřesně položená..

Další odpovědi
helcaify1

Romantik

Doplňuji:
Pod chlapem tvrd'ák si představím namakaného, umachrovaného svalovce což opravdu nemusím.

Damiana

Romantik

Mám ráda galantní muže, kteří se umí k ženě chovat s grácií. Nesnáším vulgaritu a přisprostlé vtípky. Z tvého výběru…Jako tvrďáka si představuji spíš hrubší chování, potetovaného, zpoceného chlapíka, který všechno řeší spíš drsně, pro ránu ani sprosté slovo nejde daleko… Když pominu film Smlouva s ďáblem a vymažu tamního „šíleného romantika“, tak bych stejně spíš byla pro druhou variantu. Muž, který dokáže být k ženě dostatečně romantický je pro stabilní zázemí a dlouhodobý vztah určitě lepší.
Jenže… I tady záleží na intelektu dotyčné. Některá se muži s kytkou vysměje, další v ní hledá podraz, pro jinou chlap, který nemluví jak dlaždič a neseřve každého na potkání není chlap…
Naštěstí všechny ženy nejsou úplně blbé, takže hodní a romantičtí chlapi jsou stále žádaným „artiklem“. Hlavně, když nějaká z těch, která „milovala“ ranaře, bude mít od takového vyražený zub a pravidelně prázdnou peněženku…

Putra

Tvrďák

Doplňuji:
nevím, co konkrétního si pod tím pojmem představit, ale tvrdak zni lip nez romantik :)

pizlicka

Romantik

takovy vysocí,hubení,s jem­nym hlaskem.ja je proste miluji.

jan1523

Romantik

Anuket

Romantik

Romantik, ale s rebelskou duší.
Chlap, který zvládne chodit do divadla, na procházky, ale i celou neděli proležet v posteli s kávou a filmem. Chlap, který když s ženou někam jde, tak to není „uplakánek“ ale opravdový chlap a umí se ve společnosti chovat. Někdo, kdo překvapí i vanou s láhví vína a svíčkami. Muž, který se zvládne chovat jeden den na úrovni, druhý den dělá vylomeniny jako poblázněný puberťák. Samozřejmě, co jsem vždy hledala, to jsem byla schopna nabídnout.

Kdybych ale měla vybrat jen jednu vlastnost, tak je to stoprocentně smysl pro humor. Jak se říká „Celý život nezůstaneš s tím, kdo je dobrý v posteli, má dobré auto, či velký dům. To po čase omrzí. Nejlépe ti bude s tím, kdo tě umí rozesmát.“ 🙂

anonymmm

Romantik

Doplňuji:
Já miluju romantiky, kteří jsou pozorní a jsou sami sebou. Ty zbožňuju… :D

Jane Darcy

Nejde to říct takhle, to opravdu ne. Obecně jsou považováni za nejpřitažlivější muži, kteří působí drsně, ale jsou věrní a romantiku si schovávají pro svou nejmilejší. Takoví borci, kteří jsou ale přemýšliví, i když na druhý pohled..