Mike78

Jaký máte názor na výši výživného?

Dotaz na výši výživného

Zdravím Vás pánové a dámy ;)

Vím, že kolem mé otázky je možná spousta toho i tamtoho, ovšem i tak bych si rád udělal trochu obrázek o tom kolik se ± platí a v jakém městě, pro odvážnější i z jakého příjmu.

Pro samoživitelky, nebo i samoživitele, kolik jim druhý rodič platí, pokud tedy platí a taktéž při odvaze to sem napsat z jakého platu.
Přiklad: 1500,–/dítě (věk), Praha z platu 20 000,–

Pokud máte k dané věci jiný komentář, klidně pište, jen to nepřehánějme, chci si opravdu udělat jen orientační obrázek.

PS: ano, jsem otec úžasného 7 ročního kluka a opravdu samoživitel :)

Děkuji za čas, odpovědi a pozornost.

Nejlepší odpověď
Drap

Výši výživného určuje vždy soud po zvážení všech okolností, majetku , příjmu atd. Neni na to žádná určující tabulka a jakákoli spekulace či laické výpočty jsou bezpředmětné.

Další odpovědi
jáára

V Praze se za za 20k přežívat nedá.
Výživné soud určuje cca 15 – 25% čistého příjmu.
Platím na 18ti letou dceru 2000 z minimální mzdy. Udělej si obrázek.