Dotaz

Kde můžu u nás koupit slovinskou dálniční známku?

Nejlepší odpověď
standa

Známky na území ČR nekoupíte. 7-denní stojí 15 eur, 6-měsíční 35 eur a roční 95 eur . Ještě upozorňuji, že jízda bez známky pro řidiče znamená riziko pokuty až 800 eur (cca 20.000 Kč).

Další odpovědi
Jezevec

neni mozne ji sehnat zde, doporucuji zakoupit pred hranicnim prechodem, jiste ji u benzinky cestou budou mit. nezatezujte se problemy, dokud nenastaly.

Dandi

zakoupíte již až před hranicemi nebo až přímo tam…