T3NY

Pokud zažádáme o dotaci pro pořízení nové zemědělské techniky bude nám dotace vyplacena po nebo před zakoupením?

Zdravím, pokud zažádáme o dotaci pro pořízení nové zemědělské techniky bude nám dotace vyplacena po nebo před zakoupením?(pokud nám bude vyplacena)
Také jsem slyšel něco o tom, že se koná něco jako výběrové řízení, tudíž si nemůžeme svobodně vybrat od jaké firmy nebo osoby si to můžeme koupit, co je na tom pravdy?

Odpovědi
pmmucha

Myslim ze vam daji penize a vyrobek ktery si za to mate koupit… mozna i vic..(my jsme ji meli na velky dalekohled-tam neni takovi vyber) ale ziskat dotaci od eu je pomerne slozite. Je lespi si na to papirovani pozvat agenturu.

setapouch

Proč jeden podnikatel na podnikání dostává peníze a jiný si je musí vydělat?