Ozzie

Dostanu 5 z fyziky. Co mám dělat?

mamka je na mě hrozně naštvaná a ať se tu priblbou fyziku učím jak chci

Nejlepší odpověď
Emefej

Já to vidím i na pětku z češtiny.

Další odpovědi
Justin1

Možná by pomohlo pořádat učitele, aby poradil s nějakými konkrétními problémy ve fyzikálních úlohách, kde nevíš, jak dál. Když učitel uvidí, že máš snahu se to naučit, možná tě nechá aspoň s odřenýma ušima projít.

da ny

Když budeš na nějaký předmět nahlížet, jako na „přublblý“, přistupovat k němu
s nechutí, chybí chuť a snaha. Výsledky mizerné. Udělej z toho přednost, zajímej se! Když člověk dělá nšco s nadšením a s chutí, snahou, jde vše lépe.
Rada je jediná: UČIT SE, UČIT SE, UČIT SE,
neflákat se doma a dřepět u PC pro zábavu. Požádej o doučování.
Nech se průběžně od mamky z probrané látky, vzorečků vyzkoušet.
Dej jí učebnici do ruky. Umíš se učit?
Dělej si poznámky, výpisky, najdi to důležité, podtrhávej barevně.
Zřejmě máš základní nedostatky. Začni od začátku učebnice, postupně.
Mořná ti chybí znalosti i z minulých let….. Času máš spousty.
Dělej si přestávky, každý den prober něco, zopakuj. Počítej příklady z učebnice,
sbírky. Pokud nemáš, lze zakoupit prostřednictvím internetu.
Vše co děláš, co se učíš dělej s chutí! ne jako za trest.

marci1

Učit, učit se, učit se a nechat se vyvolat na opravu. Pětku z fyziky přece nemusí mít nikdo. 🙂

Drap

Pozdě bycha honiti.

jsemjá

No, nejsi moc jazykově zdatný/á, ale nedělej nic. Leda tak se uč. Ale jestli je to na čtvrtletí, tak to můžeš dohnat!

Kelt

Každý z nás umře, na tom se nedá nic dělat. Ale jestli ti hrozí pětka z fyziky nyní, kdy jsou za měsíc vánoce a za další měsíc pololetní vysvědčení a máš tedy spoustu času změnit svůj stav a výsledek, tak nevím, proč si stěžuješ. Když se budeš pohybovat v krajině, kde je propast a budeš mít zavázané oči, tak do té propasti spadneš. Ale když to víš, tak je třeba se jí vyhnout. Stejně tak je třeba se vyhnout té pětce. Asi budeš muset změnit svůj přístup k učivu, upřednostnit jiné hodnoty, něco vynechat a něčemu se věnovat. Poslechni si přednášky od Kulhánka na youtube. Třeba tě to bude inspirovat a nebudeš nazývat fyziku přiblblou, ale úžasnou a skvělou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Midoc

Uč se fyziku i sám doma.